Teknodam

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Mobil
 4. »
 5. Call Recorder Uygulaması Güvenli Mi?

Call Recorder Uygulaması Güvenli Mi?

admin admin -
40 0

Telefonlar üzerinde görüşmeleri kayıt etmek için ne yapmak gerekir. Aramaları kayıt etmeniz için yapmanız gereken adımları sizlere aktarıyoruz.

Telefon konuşmaları nasıl kaydedilir? Birçok kişi yaptığı görüşmeleri bazı dönemlerde kayıt altına almak istiyor. Ses kayıt işlemlerinde başarılı sonuç almak için doğru uygulamadan yararlanmak gerekiyor. Akıllı telefon kullanıcıları önemli görüşmelerini kayıt altına alma ihtiyacı duyabiliyor. Bu gibi durumlarda arama kaydedicilerden destek almak gerekiyor. Gün içerisinde yaptığınız önemli telefon görüşmelerini nasıl kayıt altına alacağınız konusunda çözümler sunuyoruz.

Android’de Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Android telefonlarda kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için Automatic Call Recorder uygulamasından destek alabilirsiniz.

 • Uygulamayı indirin.
 • Otomatik arama kaydedicisi bölümünü tıklayın.
 • Kırmızı nokta çıktığı zaman aramanın kaydedildiğini göreceksiniz.
 • Arama tamamlandıktan sonra “Yeni Kayıt” bölümüne tıklayın
 • Kayıtlarınız dilerseniz bot ekleyebilirsiniz.
 • Kayıt dosyasında aramaları dinleyebilir ya da silebilirsiniz.

Android’de telefon konuşmalarını kayıt etmek bu kadar kolaydır. Uygulama sade tasarımı ile öne çıkıyor. Kayıt işlemlerini sizde ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Automatic Call Recorder uygulaması en çok tercih edilen ücretsiz yazılımlardan bir tanesidir. Automatic Call Recorder ile tüm görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

Automatic Call Recorder Kullanımı

Uygulamayı indirdikten sonra mutlaka sizlerden istenen izinleri girmeniz gerekir. Verdiğiniz izinler sonrasında kayıt işlemleri başlayacaktır. Uygulamayı test etmek için arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Görüşme sırasında kırmızı nokta yanıyorsa konuşmaların kayıt altına alındığını göreceksiniz.

Android’de Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Kırmızı nokta yanana kadar görüşmeler kayıt altındadır. Bildirimin üzerine dokunarak kayıt ettiğiniz sesleri not ekleyerek dosyalara aktarabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz dosyaları dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Üstelik bu işlemler ücretsiz şekilde tamamlanır.

Automatic Call Recorder Özellikleri

 • Bulut depolama desteği,
 • İstenilen görüşmeleri kaydetme,
 • Ses kaydına not ekleme,
 • Basit arayüz

Uygulama dilediğiniz zaman kayıt desteğini sizlere sunuyor. Recorder ayrıca Türkçe dil desteğiyle elinizin altına geliyor. Automatic Call Recorder ile telefon konuşmaları bulut sunuculara aktarılıyor. Sizde ücretsiz ve kaliteli ses kayıt işlemlerini yapmak istiyorsanız bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Uygulama Android market üzerinden indirilmektedir. Telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir