Teknodam

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. Ücretsiz Telefon Görüşmeleri Kaydı Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Telefon Görüşmeleri Kaydı Nasıl Yapılır?

admin admin -
39 0

Telefonlarınızda gerçekleştirdiğiniz görüşmeleri ücretsiz bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Kayıt işlemleri sonrasında dosyaları cihazlarınızda kolayca depolayabilirsiniz.

Ücretsiz telefon kaydı nasıl yapılır?Telefonlarınızda yaptığınız görüşmeleri üçüncü taraf uygulamalar üzerinden kaydedebilirsiniz. Android telefonlar için görüşme kayıt uygulamaları Google Play Store’da, yer alıyor. Görüşme kaydedici uygulamalar ile önemli konuşmaları kayıt altına alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere en iyi görüşme kaydedici uygulamaları açıklıyoruz.

Blackbox

Çağrı Kaydedici uygulaması sizlere profesyonel kayıt desteği veriyor. Uygulama üzerinde ayrıca şifre koruması da yer alıyor.

Call Recorder Automatic

Dünyanın en popüler arama kayıt uygulamalarından bir tanesidir. Telefonla konuşmaya başladığınız andan itibaren kayıt bölümü açılmaktadır.

ACR

Görüşme kayıt uygulaması olan ACR, ücretsiz bir şekilde sizlere aradığınız desteği verebiliyor. ACR üzerinden hem gelen hem de giden aramaları kaydedebilirsiniz. Kayda istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Cube ACR

Cube ACR uygulaması standart telefon görüşmeleriyle beraber WhatsApp ve Facebook gibi popüler sesli iletişim uygulamalarından da kayıt almanızı sağlıyor.

Otter Voice Notes

Otter Voice Notes ile sesleri kayıt altına alabilir, kaydettiğiniz sesli notları farklı yerlere aktarabilirsiniz.

Appliqato

Appliqato tarafından geliştirilen uygulama üzerinden istediğiniz aramayı kayıt altına alabilirsiniz. Kaydettiğiniz aramaları Google Drive’a aktarabilirsiniz.

SmartMob Smart Recorder

Basit bir arayüze sahip olan Smart Recorder yüksek kalitede görüşme kayıtlarını alabiliyor. Uygulama ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Smart Voice Recorder

Smart Voice Recorder popüler ses kayıt uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama üzerinden kendi ses kaydınızı ya da telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Kayıtlı dosyaları ücretsiz bir şekilde sunuculara aktarabilirsiniz.

Ses Kaydedici

Splend Apps’in yaptığı uygulama telefon görüşmesi kayıtlarını başarılı şekilde gerçekleştiriyor. Uygulama geleneksel telefon görüşmelerini başarılı bir şekilde kayıt altına alıyor. Sizde bu uygulamayı kullanarak tüm görüşmelerinizi telefonlara aktarabilirsiniz. En iyi arama kaydedici uygulamaları nelerdir? Bu yazıda arama kaydetme programlarını paylaştık. Ücretsiz telefon konuşma kayıt edicilerini kullanarak önemli görüşmelerinizi daimi olarak tutabilirsiniz. Yazımızda yer alan uygulamaların büyük bir bölümü Türkçe dil desteği üzerinden destek veriyor. Böylece kullanımı çok daha kolay hale geliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir