Teknodam

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilgisayar
  4. »
  5. Yasaklı Sitelere Giriş İçin En İyi Servisler

Yasaklı Sitelere Giriş İçin En İyi Servisler

admin admin -
35 0

Türkiye için birçok siteye erişim problemi yaşayanlara VPN yardımcı oluyor. İnternet üzerinde özgürce dolaşmanızı sağlayan VPN araçlarına her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Erişim sorunları ile karşılaşıyorsanız VPN uygulamalarından destek alabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş yapmak için alternatif yollar arayanlar çözümü VPN uygulamalarında bulunuyor. Peki, 2023 yılında en çok tercih edilen VPN uygulamaları hangisidir?

Touch VPN

VPN uygulamalarıdan biri olan Touch VPN ücretsiz bir şekilde destek veriyor. Uygulama birçok tarayıcı üzerinden de kullanılabiliyor.

Hola VPN

Hola VPN yasaklı sitelere kolayca giriş yapmanızı sağlıyor. Ayrıca bu uygulama istediğiniz sekme üzerinde VPN’in çalışmasını sağlıyor.

SurfShark

Türkiye’de sorunsuz bir şekilde çalışan SurfShark 60’tan fazla ülkede hizmet veriyor. Uygulama üzerinden 70 Mbps indirme hızına erişebilirsiniz.

Hotspot Shield

Hotspot Shield en fazla bilinen VPN uygulamalarından bir tanesidir. Diğer VPN uygulamalarına göre daha hızlı bağlantı seçeneği sunan bu araç son derece başarılıdır.

Ufo VPN

Hem iOS, hem de Android işletim sistemlerinde çalışabilen Ufo VPN birçok ülke üzerinden bağlantı gerçekleştiriyor.

VPN Proxy Master

VPN Proxy Master ile engelleri kolayca aşabilirsiniz. VPN bağlantısı üzerinden özgürce internette dolaşabilirsiniz.

Nord VPN

Nord VPN siber tehditlere karşı koruma sağlayarak bağlantı desteği sunar.

ZenMate VPN

Dünyanın en popüler tarayıcıların tamamında çalışabilen ZenMate, tek tıkla VPN’i aktif ederek siteleri gezmenizi sağlıyor.

Telefondan yasaklı sitelere nasıl girilir?  Sıklıkla ziyaret ettiğimiz sayfalarda bazı zamanlarda erişim problemi yaşayabiliyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de erişim problemi yaşanabiliyor. Erişim yasağı farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Sitelere ulaşamayan kişiler ise ne yapacağını tam olarak bilemiyor. Yasaklı sitelere giriş yapmak için bazı yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Bazı yöntemleri uygulayarak Android ya da IOS işletim cihazlarınızdan sitelere girebilirsiniz. Yazımızda sizlere yasaklı sitelere nasıl girilir? sorusunu yanıt verdik. Yazımızda yer alan yöntemleri kullanarak erişim problemi yaşadığınız sitelere giriş yapabilir ve özgürce dolaşabilirsiniz. Yasaklı sitelerin tamamına bu uygulamalar üzerinden erişebilirsiniz. VPN uygulamaları farklı ülkelerden bağlantı alarak sorunsuz giriş desteği verebiliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir