Teknodam

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. Telefonda Gizlenen Ya da Silinen Resimleri Nasıl Kurtarabilirim?

Telefonda Gizlenen Ya da Silinen Resimleri Nasıl Kurtarabilirim?

admin admin -
51 0

Fotoğrafların gizlenmesi ya da silinmesi, yaşayabileceğiniz sorunlardan bir tanesidir. Telefonda gizlenen fotoğraflar nasıl geri getirilir? Bu sorunu çözebilmeniz için belirli adımları takip edebilirsiniz. Kişisel resimlerinizi saklamak isteyebilirsiniz. Ancak bazı zamanlarda gizlenen ya da silinen fotolara erişim konusunda sizde problem yaşayabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcı bazı dosyalara erişim engeli getiriyor. Böylece kendi güvenliklerini sağlayabiliyor. Fotoğraf galerisinde birçok resim bulunabiliyor. Belirli zamlarda galeriden fotoğrafları da silebiliyoruz. Galeriden silinen fotoğrafları geri getirmek için ne yapabiliriz?

Android Dosya Kurtarma

Data Recovery uygulaması sayesinde telefondan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Silinen dosyalarınızı birkaç basit adımla tekrar kurtarabilirsiniz. Basit arayüzü ile dosya kurtarma son derece kolaydır. Telefon kullanıcılarına özel Recover Android seçeneğiyle tüm dosyaları geri getirebilirsiniz.

Telefonunuzda detaylı tarama gerçekleştirdikten sonra geri getirmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz. Seçilen dosyaları kaydet dediğiniz zaman dosyalar telefonlara geri gelecektir. Dosyaları dilediğiniz ortama aktarabilirsiniz. Recovery işlemi çok kısa bir sürede tamamlanacaktır.

İphone’da Dosya Kurtarma

iPhone cihazınızda yanlışlıkla silinen ya da kaybolan dosyaları kurtarmak isteyenler Leawo iPhone Data Recovery uygulamasından yararlanabilir. Bu uygulama iOS cihazlarınızda silinen dosyalarınızı geri getirmenizi sağlar. Uygulama ile beraber resimlerinizi, videolarınızı ve daha birçok şeyi geri yükleme imkanın kavuşabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor.

Günümüzde yanımızdan ayırmadığımız telefonlar içerisinde kişisel olarak gizlediğimiz dosyalarımız bulunabilir. Bazı zamanlarda dosyalara erişimi engellemek içinde silebiliyoruz. Bizim için önemli olan bu dosyaları sildiğimiz zaman ne yapmamız gerekir. Hayatımızın en özel anlarını geri getirmek için üçüncü parti yazılımlarından yararlanabilirsiniz. Böylece tüm dosyaları sağlıklı bir şekilde geri getirebilirsiniz. En güzel anları sağlıklı bir şekilde geri getiren uygulamaların kullanımı da son derece kolaydır. Kurtarma uygulamaları fotoğraf ya da videoları sağlıklı bir şekilde geri getirecektir. Yazımızda bulunan dosya kurtarma uygulamalarından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız uygulamalarımız tamamen güvenilirdir. Akıllı telefon gizlenen ve silinen fotoğrafları geri getirme programları telefonlarınızda birçok uygulamayı geri getirmede sizlere yardımcı olacaktır. Şimdi Andorid ve iPhone cihazlarınıza uygulamaları indirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir