Teknodam

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. Android için En İyi Antivirüs Uygulamaları

Android için En İyi Antivirüs Uygulamaları

admin admin -
49 0

Akıllı telefon ve tabletler en iyi korunmayı sağlamak için antivirüs uygulamalarını indirmelisiniz. Peki hangi antivirüs uygulamalarını kullanmak gerekiyor? Android antivirüs uygulamalarının birçoğu sizlere tam koruma sağlayamıyor. Google Play Store’da en iyi internet güvenlik uygulamalarını kullanırken şu özelliklere göz atmanız gerekiyor.

  • Gerçek zamanlı koruma desteği,
  • Yüksek verimliliğe sahip web saldırısı koruması,
  • Sanal özel ağ desteği,
  • Ebeveyn kontrolü

Bu özelliklere sahip uygulamalar sizlere en iyi korumayı sağlayabilir. Peki, hangi uygulamalar kalitelidir?

Bitdefender Antivirus Free

Telefonlarınıza yüklediğiniz uygulamaları kontrol eden Bitdefender Antivirus Free kötü yazılımları tamamen uzaklaştırıyor. Düşük boyuta sahip uygulama telefonunuzu da asla kastırmayacaktır. Arka planda çalışarak yüksek güvenlik sağlayan Bitdefender Antivirus Free, uygulamasını indirebilirsiniz.

Sophos Intercept X

Telefonunuzun güvenlik düzeyini üst noktalara taşıyan Sophos Intercept X size en uygun desteği veriyor. Ücretsiz olarak kullanılan bu uygulama Google Play Store’da bulunuyor.

Norton Mobile Security

Norton Mobile Security Android antivirüs programları arasında üst sıralarda yer alıyor. Uygulama cihazınızdaki uygulamaları kontrol ederek güvenliği en iyi şekilde sağlıyor.

Antivirus

Kolay kullanımı ile öne çıkan Antivirus, Google Play dışındaki uygulamaların içindeki Trojen yazılımlarını bulur ve yok eder.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security sistem optimize etme özelliğiyle öne çıkıyor.

Traced Mobile Security

Tam kapsamlı koruma sağlayan Traced Mobile Security güvenliği en iyi şekilde sağlayabiliyor.

Kaspersky Mobile Security

Kaspersky Mobile Security, yüksek düzeyde antivirüs koruması sunuyor. Uygulamanın ücretsiz sürümünde reklam da bulunmuyor. Bu

Security Antivirus

Security Antivirus, telefonunuz için en iyi antivirüs programlarından biri olabilir.

Smart Security

Telefonunuz kapalı olsa bile koruma sağlayan Smart Security, telefonunuzun en iyi güvenlik yardımcısı olabilir. Her geçen gün kişisel bilgileri koruma altına almak daha zor hale gelebiliyor. Ücretsiz Android antivirüs uygulamaları siber saldırılara karşı size destek veriyor. Ancak her uygulama başarılı bir şekilde hizmet veremiyor. Bu yüzden antivirüs uygulamalarını yüklerden doğru programlardan yararlanmanız gerekiyor. Google Play mağazasındaki en popüler antivirüsleri uygulamalarını sizler için hazırladık. Android akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar en ücretsiz antivirüs uygulaması yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir